Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NO00
Mikkers , P.J.A.M. (Peter)72758071511
Notten , R. (Robin)82776101411
Hermans , M. (Marc)8445657966
Bruinen , J. (Jolijn)84738390
Manukjan , G. (Greg)85593971532
Bruinen , T. (Tijs)85633680
Eummelen , J.J.V.F. (João)85893830
Bors , C.N. (Charles)87875371343
Custers , J. (Jeroen)87939720
Visschers , M.J.H.M.N. (Martijn)79596770
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bruinen , J. (Jolijn)84738390
Hermans , M. (Marc)8445657966
Manukjan , G. (Greg)85593971532
Notten , R. (Robin)82776101411
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akker van den, J.J. (Jack)86500151287
Arts , E. (Eline)87610050
Berendhuysen , L. (Loris)87798480
Bischoff , G. (Gerard)71433121869
Bors , C.N. (Charles)87875371343
Brug van, R. (Rolf)71652021832
Bruinen , J. (Jolijn)84738390
Bruinen , T. (Tijs)85633680
Buchholtz , L.J.J. (Loek)84901851179
Caessens , L.J.M. (Leo)70857601824
Caessens , R.P.J. (Rob)72576242238
Castenmiller , W.A.M. (Wim)59499221424
Chappin , R.V.H. (Rene)75523471616
Cornelissen , Y.M. (Yannick)87698050
Cornet , L. (Luc)80544531654
Custers , J. (Jeroen)87939720
Eummelen , J.J.V.F. (João)85893830
Eussen , L.G.C. (Lucas)87609940
Gerards , A.M.H. (Bert)87162021406
Graff , L. (Leon)73730691799
Graff , M. (Marcel)61087731879
Haaf ten, B.G.H. (Bram)77811691526
Hassel van, C.A.M. (René)73555242081
Havenaar , N. (Nico)7927645931
Haverkamp , B. (Benjamin)88380930
Hermans , M. (Marc)8445657966
Huiveneers , J.M.W.H. (Jonne)87019570
Janssen , B.J.M.Y. (Bart)88134530
Kan van, J.H.G. (Jean)67213521871
Kazerooni , S. (Shahryar)88439120
Kraus , M.A. (Marc)64146611829
Langen , P.H.M. (Pascal)88250360
Lenaerts , L. (Lennert)83468662387
Li , K.K. (Kuo Kuo)88434280
Lovasz , J. (Jip)83493961260
Maessen , R. (Roy)82609121754
Manukjan , G. (Greg)85593971532
Mücher , L.M.A. (Leonhard)87493560
Meijer , L.C.L. (Leo)87084030
Mengerink , Y. (Ynze)73741362083
Miesen , F. (Fabian)79184822228
Mikkers , P.J.A.M. (Peter)72758071511
Mon de, G. (Gino)81977061903
Montforts , A.B. (Ton)80102881575
Notten , R. (Robin)82776101411
Rademakers , J. (Joep)88362890
Rademakers , K. (Kian)87638650
Raven , G.J.G. (Truus)83088280
Schilperoort , J. (Jeroen)76689361932
Schlösser , S. (Sam)87019350
Simenon , J. (Jozef)78890352219
Simenon , S. (Stefan)72205762061
Sirre , T. (Thomas)85657330
Smael , G.C.M. (Giel)84964000
Smael , J.P.E. (Jos)85513890
Spronkmans , S. (Stefan)79184712074
Vaassen , J.M. (Jack)70857491999
Verschuren , R.L.P.H. (Roger)79966811297
Visschers , M.J.H.M.N. (Martijn)79596770
Wallekers , W.F. (Willem)66205811657
Wijnhoven , H. (Hans)75748971941
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Janssen , A. (Toine)76124181303
Mamund , A.R. (Abdul Rauof)82115001234
Plate , A. (Axel)80765741424
Rahawadan , M. (Maria)80996081199
Vu Dac , H. (Hoang)85343500
Nab , J. (Jules)87106470
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Janssen , A. (Toine)76124181303
Mamund , A.R. (Abdul Rauof)82115001234
Plate , A. (Axel)80765741424
Rahawadan , M. (Maria)80996081199
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Alonso , J.A. (Jose)86047171867
Alphen van, R. (Raimund)74238011966
Anders , H. (Hartmut)82381201644
Arts , S. (Sander)86946091250
Bergmans , D. (Dirk)78398432064
Billekens , J. (Jacques)80372711485
Briels , R. (Raymond)74792301945
Buijel , M. (Milan)87451430
Ciornei , D. (Dragos)85217332107
Clabbers , K. (Kim)83564911594
Coopmans , H.M. (Hay)88366520
Cuppen , J.P.H.M. (Hans)68960761682
Cuppen , R. (Reyn)76883621653
Dael van, S. (Siem)83836392275
Dambacher , M. (Martijn)74562292498
Fowler , G.C. (Gordon)86955771954
Gabriels , G.J.W. (Geert)74520712004
Geeraets , V. (Vigo)88011220
Gemen van, F. (Felix)75749411900
Griesheimer , E. (Edwin)83088391678
Harff , M. (Marcel)84792622399
Harff , W. (Wilfried)85123062114
Have ten, D. (Dimitri)84539951661
Heinert , E. (Eugen)86419742223
Hol , F. (Frans)82601091467
Holtackers , D.M. (Daan)77979001867
Jacobs , H.M.M. (Bert)60333901684
Jacobs , M.J.J. (Mari)85973471723
Janssen , A. (Toine)76124181303
Janssen , H.C.M. (Hans)69417921635
Kaufeld , J. (Jürgen)84510802280
Kerren , J. (John)76503351721
Kesseler , H. (Heiko)87715872118
Kocur , M. (Marc)83700321841
Korlotsidis , S. (Spyridon)88132772036
Kortenoeven , G.C.P. (Bill)65889121727
Krause , T. (Thomas)87962822103
Krueger , A. (André)85155732048
Laak op de, J.H.A. (Jan)62036041633
Liedmann , D. (Dennis)86420842059
Linden van der, M.C. (Marco)73823972035
Mai , D. (Danny)86443280
Mamund , A.R. (Abdul Rauof)82115001234
Mannens , J.M.J. (Jos)69624501207
Mroczek , M. (Mathias)87713562139
Nab , J. (Jules)87106470
Nelissen , J. (John)81397690
Osipiak , G. (Grzegorz)88207352310
Peters , J.J.T. (Hans)69626041379
Philipsen , N.P. (Niek)80182851896
Plate , A. (Axel)80765741424
Plukkel , S.P.M. (Simon)84609031664
Rahawadan , M. (Maria)80996081199
Raygrotzki , N. (Norbert)84281341875
Rijsdijk , R. (Ruben)85844550
Ruan , H. (Haodi)88156420
Ruiter de, J.R.G. (John)88340450
Schoeber , P. (Peter)69313861908
Schuurmans , T. (Thijn)85892510
Sekandari , S.O. (Shafiq Olia)86809251497
Sijbers , N. (Niek)86095241561
Smith , P. (Peter)83667431255
Strijbos , M.S. (Maarten)65087332317
Terhuven , P. (Patrick)87349572130
Timmermans , P. (Peter)83257241309
Toll , M. (Maarten)77363001755
Valk van der, N. (Niklas)86422712171
Veeger , L. (Loek)87411281374
Vissers , T. (Tim)88328130
Vliembergen van, M.M.M. (Marina)80545081700
Vliembergen van, R.W.L. (Roland)79578182014
Vu Dac , H. (Hoang)85343500
Werkhoven van, K. (Kilian)8560838805
Winkel , P. (Peter)88331432144
Wolff , C. (Christoph)88196682019
Wouw van der, P. (Paul)83799321484
Niet opgekomen00000