Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Janssen , A. (Toine)76124181303
Mamund , A.R. (Abdul Rauof)82115001234
Plate , A. (Axel)80765741424
Rahawadan , M. (Maria)80996081199
Vu Dac , H. (Hoang)85343500
Nab , J. (Jules)87106470
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Janssen , A. (Toine)76124181303
Mamund , A.R. (Abdul Rauof)82115001234
Plate , A. (Axel)80765741424
Rahawadan , M. (Maria)80996081199
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Alonso , J.A. (Jose)86047171867
Alphen van, R. (Raimund)74238011966
Anders , H. (Hartmut)82381201644
Arts , S. (Sander)86946091250
Bergmans , D. (Dirk)78398432064
Billekens , J. (Jacques)80372711485
Briels , R. (Raymond)74792301945
Buijel , M. (Milan)87451430
Ciornei , D. (Dragos)85217332107
Clabbers , K. (Kim)83564911594
Coopmans , H.M. (Hay)88366520
Cuppen , J.P.H.M. (Hans)68960761682
Cuppen , R. (Reyn)76883621653
Dael van, S. (Siem)83836392275
Dambacher , M. (Martijn)74562292498
Fowler , G.C. (Gordon)86955771954
Gabriels , G.J.W. (Geert)74520712004
Geeraets , V. (Vigo)88011220
Gemen van, F. (Felix)75749411900
Griesheimer , E. (Edwin)83088391678
Harff , M. (Marcel)84792622399
Harff , W. (Wilfried)85123062114
Have ten, D. (Dimitri)84539951661
Heinert , E. (Eugen)86419742223
Hol , F. (Frans)82601091467
Holtackers , D.M. (Daan)77979001867
Jacobs , H.M.M. (Bert)60333901684
Jacobs , M.J.J. (Mari)85973471723
Janssen , A. (Toine)76124181303
Janssen , H.C.M. (Hans)69417921635
Kaufeld , J. (Jürgen)84510802280
Kerren , J. (John)76503351721
Kesseler , H. (Heiko)87715872118
Kocur , M. (Marc)83700321841
Korlotsidis , S. (Spyridon)88132772036
Kortenoeven , G.C.P. (Bill)65889121727
Krause , T. (Thomas)87962822103
Krueger , A. (André)85155732048
Laak op de, J.H.A. (Jan)62036041633
Liedmann , D. (Dennis)86420842059
Linden van der, M.C. (Marco)73823972035
Mai , D. (Danny)86443280
Mamund , A.R. (Abdul Rauof)82115001234
Mannens , J.M.J. (Jos)69624501207
Mroczek , M. (Mathias)87713562139
Nab , J. (Jules)87106470
Nelissen , J. (John)81397690
Osipiak , G. (Grzegorz)88207352310
Peters , J.J.T. (Hans)69626041379
Philipsen , N.P. (Niek)80182851896
Plate , A. (Axel)80765741424
Plukkel , S.P.M. (Simon)84609031664
Rahawadan , M. (Maria)80996081199
Raygrotzki , N. (Norbert)84281341875
Rijsdijk , R. (Ruben)85844550
Ruan , H. (Haodi)88156420
Ruiter de, J.R.G. (John)88340450
Schoeber , P. (Peter)69313861908
Schuurmans , T. (Thijn)85892510
Sekandari , S.O. (Shafiq Olia)86809251497
Sijbers , N. (Niek)86095241561
Smith , P. (Peter)83667431255
Strijbos , M.S. (Maarten)65087332317
Terhuven , P. (Patrick)87349572130
Timmermans , P. (Peter)83257241309
Toll , M. (Maarten)77363001755
Valk van der, N. (Niklas)86422712171
Veeger , L. (Loek)87411281374
Vissers , T. (Tim)88328130
Vliembergen van, M.M.M. (Marina)80545081700
Vliembergen van, R.W.L. (Roland)79578182014
Vu Dac , H. (Hoang)85343500
Werkhoven van, K. (Kilian)8560838805
Winkel , P. (Peter)88331432144
Wolff , C. (Christoph)88196682019
Wouw van der, P. (Paul)83799321484
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NO00
Kolorz , W. (Werner)60205861481
Deyl v.d., P. (Piet)69618341328
Rongen , J. (Jos)73725961479
Peters , P.C.C. (Paul)73732011551
Vossen , J. (Jack)75337791661
Riswick van, M. (Maris)79185151221
Drissen , C.W. (Christiaan)83265051641
Bronold , N.M. (Norbert)83841010
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Deyl v.d., P. (Piet)69618341328
Drissen , C.W. (Christiaan)83265051641
Kolorz , W. (Werner)60205861481
Riswick van, M. (Maris)79185151221
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bronold , N.M. (Norbert)83841010
Denissen , H.M.G.W. (Harm)76978991618
Deyl v.d., P. (Piet)69618341328
Drissen , C.W. (Christiaan)83265051641
Kolorz , W. (Werner)60205861481
Lange de, V.H.M. (Vincent)60799861808
Linschoten , A. (Astrid)8605674927
Peters , P.C.C. (Paul)73732011551
Riswick van, M. (Maris)79185151221
Rongen , J. (Jos)73725961479
Rutten , R.J.M. (Ronnie)76080071685
Vossen , J. (Jack)75337791661
Niet opgekomen00000