Selecteer uit onderstaand overzicht de 6 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Hünen , R.W.G. (Roger)61089161944
Maas , B. (Berry)71176381670
Dohmen , R. (Ron)71913161456
Smeets , J.L.A.H. (Bert)73080591759
Bomhoff , B.J. (Bert)75435141677
Weijnans , R. (Richard)83231391376
Woldring , I. (Ilmar)83697791640
Sturm , J. (Johanna)87481901569
Vries de, L.J.A. (Leon)73599901794
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bomhoff , B.J. (Bert)75435141677
Dohmen , R. (Ron)71913161456
Hünen , R.W.G. (Roger)61089161944
Maas , B. (Berry)71176381670
Smeets , J.L.A.H. (Bert)73080591759
Sturm , J. (Johanna)87481901569
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akker van den, G.G.H. (Guus)83208951938
Bachaus , S. (Sander)80548272026
Baltic , F. (Fatih)88206912127
Bomhoff , B.J. (Bert)75435141677
Braeken , B.H.J. (Barry)81120271944
Braun , C. (Christian)83676012395
Buckels , V. (Valentin)85613992444
Bus , T.G. (Tom)69429142098
Ciornei , D. (Dragos)85217332101
Dalemans , D.J.Z. (Diana)81553562046
Dam , H. (Hans)72574041943
Deichmann , G. (Gert)77600821786
Didden , J. (Joep)84798340
Didden , M.D. (Marcel)71178911924
Divincenzo , N. (Nadia)85740821127
Dohmen , R. (Ron)71913161456
Driessens , P. (Patrick)70989712274
Dumont , T.C.W. (Ties)85451081495
Eert van, L. (Lars)85741260
Eestermans , F.M.H. (Frans)72610341258
Fober , J.H.G. (Jan)68851751983
Frenken , M.J.P. (Marcel)71525522090
Gerits , S. (Sjef)81390761669
Gerrichhauzen , J.T.G. (John)87169390
Gommer , H. (Henk)85640281376
Gommer , W. (Willem)84799221161
Gordebeke , F. (Floris)80927001399
Hausrath , D. (Daniel)79865612483
Héman , F. (Frans)67410641524
Hünen , R.W.G. (Roger)61089161944
Heuts , J.H.E. (John)77546921848
Hundscheid , J.H.F. (Han)69433760
Kling , B. (Benjamin)84998980
Kling , E. (Esther)87328340
Klinkenberg , J. (Jelmar)87687930
Klinkenberg , J. (Jop)88059070
Kok , L. (Levi)88347820
Kok , S. (Sem)88181390
Koning de, O.F. (Olaf)88347930
Krueger , A. (André)85155732088
Lemmers , F.A.M.O. (Oscar)69627582308
Lemmers , R.M.T. (Ruud)69879042088
Levin , F. (Felix)81999062473
Lieverse , F. (Flint)87688260
Lipperts , F.A.S. (Frans)71462051552
Maas , B. (Berry)71176381670
Maessen , F. (Filip)84365161254
Maessen , L.Z. (Laura)88268070
Meegen van, R. (Ruud)82216532267
Merx , B.H.M. (Bob)67410751975
Mohammadi Nia , B. (Borna)86421172021
Morren , E. (Emily)82888631340
Morren , E.J. (Eric Jan)72399141817
Mundorf , J.M. (Johannes)84521582223
Nachbar , B. (Benjamin)81518362095
Orbons , R.G.R. (Richard)75451861690
Peerlings , C.C.L. (Camiel)73272872194
Rezasade , A. (Amir)85493542344
Schaffhausen , G. (Ger)61803501978
Schulteis , T. (Tim)76010331731
Seel , C. (Christian)85401692469
Smeets , J.L.A.H. (Bert)73080591759
Snoeck , R.S.J. (René)75887571940
Staal , P.W. (Pieter)87601140
Stark , L. (Lars)81860022359
Stillger , B. (Bernhard)86485192291
Stoelhorst , A.A.T. (Albert)67609851610
Stomberg , T. (Thomas)81106082358
Stuemer , P. (Paul)83873792123
Sturm , J. (Johanna)87481901569
Temmink , H.H. (Henk)61473502149
Tereick , B. (Benjamin)83730902392
Vankan , G.H.G.M. (Gerard)88289630
Verheijen , G.C.G. (Frits)66253991664
Voigt , I. (Ingrid)84138341909
Vonken , B.J.M. (Bob)87862171580
Vos , J.E.C. (Ed)70857821971
Vries de, L.J.A. (Leon)73599901794
Vrouenraets , T.J.M. (Tom)73742461826
Wagemakers , R. (Rick)74842461593
Wagner , L.F. (Leopold)87482012031
Wantola , I.J.P. (Ivo)78574212352
Weijnans , R. (Richard)83231391376
Wijckmans , M.H. (Michel)87874930
Wijk van, J. (Justin)85000851344
Winkels , M.P.M. (Marcel)69869471966
Woldring , I. (Ilmar)83697791640
Zaragatski , I. (Ilja)82096082472
Zelbel , P. (Patrick)83710222424
Zimmermann , L. (Luc)78614252176
Zinzen , K.G.J. (Kirill)87601030
Zwet van der, B.W. (Bart)73604412063
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Loose , R.F. (Rob)59984871867
Meinders , R.P. (Robin)74184001734
Karsten , S. (Simon)80765191735
Akkerboom , H. (Hans)83950681562
Heinen , D. (Dai)84440071559
Geenen , T. (Ton)85059371593
Gerritsen , E. (Ernest)87608290
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Loose , R.F. (Rob)59984871867
Meinders , R.P. (Robin)74184001734
Gerritsen , E. (Ernest)87608290
Karsten , S. (Simon)80765191735
Heinen , D. (Dai)84440071559
Akkerboom , H. (Hans)83950681562
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aben , P. (Paul)77154991927
Akker van den, G.G.H. (Guus)83208951938
Akkerboom , H. (Hans)83950681562
Barentsen , E. (Eric)73596601544
Bersselaar van den, H. (Henri)72991711913
Bosnjak , D. (Drago)87148051365
Cauter de, W.G. (Wolfgang)78661551984
Coenen , E.A.J. (Eduard)61216102118
Cox , W. (Wim)76398630
Dupont , F.J.T. (Frank)69871891501
Ensink , M. (Mischal)81729450
Geenen , T. (Ton)85059371593
Gerritsen , E. (Ernest)87608290
Goriup , D. (Dieter)82599221279
Heinen , D. (Dai)84440071559
Hekker , M. (Marius)84832220
Heltzel , J. (Joost)78555952235
Hodzic , H. (Hajrudin)83614961613
Hoeben , L. (Lei)85227121452
Hommersom , E. (Erik)85587370
Hoogstraten van, F.W.A. (Frank)78333091568
Janssen , G. (Ger)71725282205
Karsten , S. (Simon)80765191735
Kemps , T. (Theo)81739240
Koppens , G. (Gertie)84323911258
Loose , R.F. (Rob)59984871867
Louppen , H. (Hans)7641172919
Meinders , R.P. (Robin)74184001734
Nijboer , A.J. (Albert)76689911220
Peeters , G.M.T. (Geert)64732362024
Roufs , G.C.P. (Gerard)63428201916
Royakkers , G. (Guido)59706132108
Schouten , E. (Eric)62267701974
Schreinemachers , J.J.A. (Jo)67420101466
Smeets , T. (Theo)60840560
Sofic , N. (Narcis)82480421843
Utama , I. (Ivan)72128432121
Wit de, G. (Gerrit)72607591696
Niet opgekomen00000