Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NO00
Bruinen , J. (Jolijn)84738390
Bruinen , T. (Tijs)85633680
Eummelen , J.J.V.F. (João)85893830
Huiveneers , J.M.W.H. (Jonne)87019570
Manukjan , G. (Greg)85593971532
Sirre , T. (Thomas)85657330
Smael , G.C.M. (Giel)84964000
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Eummelen , J.J.V.F. (João)85893830
Manukjan , G. (Greg)85593971532
Smael , G.C.M. (Giel)84964000
Sirre , T. (Thomas)85657330
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akker van den, J.J. (Jack)86500151287
Arts , E. (Eline)87610050
Berendhuysen , L. (Loris)87798480
Bischoff , G. (Gerard)71433121869
Bors , C.N. (Charles)87875371343
Brug van, R. (Rolf)71652021832
Bruinen , J. (Jolijn)84738390
Bruinen , T. (Tijs)85633680
Buchholtz , L.J.J. (Loek)84901851179
Caessens , L.J.M. (Leo)70857601824
Caessens , R.P.J. (Rob)72576242238
Castenmiller , W.A.M. (Wim)59499221424
Chappin , R.V.H. (Rene)75523471616
Cornelissen , Y.M. (Yannick)87698050
Cornet , L. (Luc)80544531654
Custers , J. (Jeroen)87939720
Eummelen , J.J.V.F. (João)85893830
Eussen , L.G.C. (Lucas)87609940
Gerards , A.M.H. (Bert)87162021406
Graff , L. (Leon)73730691799
Graff , M. (Marcel)61087731879
Haaf ten, B.G.H. (Bram)77811691526
Hassel van, C.A.M. (René)73555242081
Havenaar , N. (Nico)7927645931
Haverkamp , B. (Benjamin)88380930
Hermans , M. (Marc)8445657966
Huiveneers , J.M.W.H. (Jonne)87019570
Janssen , B.J.M.Y. (Bart)88134530
Kan van, J.H.G. (Jean)67213521871
Kazerooni , S. (Shahryar)88439120
Kraus , M.A. (Marc)64146611829
Langen , P.H.M. (Pascal)88250360
Lenaerts , L. (Lennert)83468662387
Li , K.K. (Kuo Kuo)88434280
Lovasz , J. (Jip)83493961260
Maessen , R. (Roy)82609121754
Manukjan , G. (Greg)85593971532
Mücher , L.M.A. (Leonhard)87493560
Meijer , L.C.L. (Leo)87084030
Mengerink , Y. (Ynze)73741362083
Miesen , F. (Fabian)79184822228
Mikkers , P.J.A.M. (Peter)72758071511
Mon de, G. (Gino)81977061903
Montforts , A.B. (Ton)80102881575
Notten , R. (Robin)82776101411
Rademakers , J. (Joep)88362890
Rademakers , K. (Kian)87638650
Raven , G.J.G. (Truus)83088280
Schilperoort , J. (Jeroen)76689361932
Schlösser , S. (Sam)87019350
Simenon , J. (Jozef)78890352219
Simenon , S. (Stefan)72205762061
Sirre , T. (Thomas)85657330
Smael , G.C.M. (Giel)84964000
Smael , J.P.E. (Jos)85513890
Spronkmans , S. (Stefan)79184712074
Vaassen , J.M. (Jack)70857491999
Verschuren , R.L.P.H. (Roger)79966811297
Visschers , M.J.H.M.N. (Martijn)79596770
Wallekers , W.F. (Willem)66205811657
Wijnhoven , H. (Hans)75748971941
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NO00
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bakel van, F.H.E. (Fred)80763321205
Beukelman , J.H. (Jan)72800860
Carmans , W. (Wesley)88245410
Cesco Resia , M.R.M.G. (Marcel)88245520
Chatinier du, T. (Tom)77998251456
Chatinier du, W.J.P. (Pim)74996571678
Claes , P.C.M. (Peter)75855781558
Goltstein , M. (Maurice)82599111382
Hamers , M. (Marlies)8476105924
Hanssen , F.W.G. (Frans)66674741746
Laenen , C.F.M. (Koert)76816081485
Marwa , H. (Henk)67668481592
Mussen , R.J. (Rene)74120641880
Nassau van, P. (Piet)61024151480
Pellegrom , J. (Jan)87955780
Pol van der, H.A.G. (Harry)86581441538
Stams , J.L. (Jac)83600331371
Verstappen , T.A. (Theo)76815861534
Niet opgekomen00000