Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Maertzdorf , W.J. (Wiel)82252941411
Slangen-Knuit , G. (Dien)75111741001
Nietsch , H.J.P.A. (Harry)77080961433
Dominguez , R. (Rezar)86989321487
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Maertzdorf , W.J. (Wiel)82252941411
Nietsch , H.J.P.A. (Harry)77080961433
Slangen-Knuit , G. (Dien)75111741001
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Beugels , W.P. (Walter)70862881669
Boer de, H.M.J. (Hein)72502101714
Borsten , C.J. (Cris)83768411536
Brorens , D.F.J.A. (Daan)75853361733
Deckers , M.H.H. (Mano)8321346921
Dominguez , R. (Rezar)86989321487
Ghafuri , A. (Asef)81730881709
Hemker-Boer , C. (Constance)74921001419
Hoornstra , H. (Hans)72594722058
Ibrahim , A.A. (Ashraf)78847561892
Kragt v.d., W.J. (Jo)73950691501
Kwee , T.L. (Tjoe-Liong)79230911583
Laatum van, M.C. (Maarten)82565892039
Lafour , J.O. (Jephte)81975961548
Lazari , G. (Gaetano)88364981873
Maertzdorf , W.J. (Wiel)82252941411
Mcdonald , A. (Alistair)87945550
Mey de, J.P. (Juan Pablo)85649742025
Nelissen , R.F.M. (Ronald)72610671738
Neus , F.G.H. (Frans)61504521832
Nietsch , H.J.P.A. (Harry)77080961433
Oosterman , M.J. (Maarten-Jan)75087541923
Ouwersloot , J. (Hans)81363371910
Overtoom , R.S.J. (Reinier)77929281797
Pasterkamp , B. (Bas)87198871713
Perrenet , J.C. (Jacob)70216192040
Pompert , E. (Edwin)73625531636
Ramaekers , P.L.P. (Philippe)83787991883
Ronner , M.N. (Micha)86507961482
Scheur van der, D. (Dirk)76705201900
Schotman , P.C. (Peter)72598791894
Slangen-Knuit , G. (Dien)75111741001
Smael , G.C.M. (Giel)84964000
Spronken , J.G. (Jeroen)85923970
Uiterwijk , J.W.H.M. (Jos)74791531546
Walraven , M.G.A.M. (Maurice)72311031598
Wieringa , H. (Helmer)71750361939
Zilverberg , J. (Jasper)79176902011
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000