Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Bergmans , D. (Dirk)78398432064
Gemen van, F. (Felix)75749411900
Griesheimer , E. (Edwin)83088391678
Janssen , H.C.M. (Hans)69417921635
Kerren , J. (John)76503351721
Kortenoeven , G.C.P. (Bill)65889121727
Philipsen , N.P. (Niek)80182851896
Plukkel , S.P.M. (Simon)84609031664
Toll , M. (Maarten)77363001755
Vliembergen van, M.M.M. (Marina)80545081700
Vliembergen van, R.W.L. (Roland)79578182014
Briels , R. (Raymond)74792301945
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Alonso , J.A. (Jose)86047171867
Alphen van, R. (Raimund)74238011966
Anders , H. (Hartmut)82381201644
Arts , S. (Sander)86946091250
Bergmans , D. (Dirk)78398432064
Billekens , J. (Jacques)80372711485
Briels , R. (Raymond)74792301945
Buijel , M. (Milan)87451430
Ciornei , D. (Dragos)85217332107
Clabbers , K. (Kim)83564911594
Coopmans , H.M. (Hay)88366520
Cuppen , J.P.H.M. (Hans)68960761682
Cuppen , R. (Reyn)76883621653
Dael van, S. (Siem)83836392275
Dambacher , M. (Martijn)74562292498
Fowler , G.C. (Gordon)86955771954
Gabriels , G.J.W. (Geert)74520712004
Geeraets , V. (Vigo)88011220
Gemen van, F. (Felix)75749411900
Griesheimer , E. (Edwin)83088391678
Harff , M. (Marcel)84792622399
Harff , W. (Wilfried)85123062114
Have ten, D. (Dimitri)84539951661
Heinert , E. (Eugen)86419742223
Hol , F. (Frans)82601091467
Holtackers , D.M. (Daan)77979001867
Jacobs , H.M.M. (Bert)60333901684
Jacobs , M.J.J. (Mari)85973471723
Janssen , A. (Toine)76124181303
Janssen , H.C.M. (Hans)69417921635
Kaufeld , J. (Jürgen)84510802280
Kerren , J. (John)76503351721
Kesseler , H. (Heiko)87715872118
Kocur , M. (Marc)83700321841
Korlotsidis , S. (Spyridon)88132772036
Kortenoeven , G.C.P. (Bill)65889121727
Krause , T. (Thomas)87962822103
Krueger , A. (André)85155732048
Laak op de, J.H.A. (Jan)62036041633
Liedmann , D. (Dennis)86420842059
Linden van der, M.C. (Marco)73823972035
Mai , D. (Danny)86443280
Mamund , A.R. (Abdul Rauof)82115001234
Mannens , J.M.J. (Jos)69624501207
Mroczek , M. (Mathias)87713562139
Nab , J. (Jules)87106470
Nelissen , J. (John)81397690
Osipiak , G. (Grzegorz)88207352310
Peters , J.J.T. (Hans)69626041379
Philipsen , N.P. (Niek)80182851896
Plate , A. (Axel)80765741424
Plukkel , S.P.M. (Simon)84609031664
Rahawadan , M. (Maria)80996081199
Raygrotzki , N. (Norbert)84281341875
Rijsdijk , R. (Ruben)85844550
Ruan , H. (Haodi)88156420
Ruiter de, J.R.G. (John)88340450
Schoeber , P. (Peter)69313861908
Schuurmans , T. (Thijn)85892510
Sekandari , S.O. (Shafiq Olia)86809251497
Sijbers , N. (Niek)86095241561
Smith , P. (Peter)83667431255
Strijbos , M.S. (Maarten)65087332317
Terhuven , P. (Patrick)87349572130
Timmermans , P. (Peter)83257241309
Toll , M. (Maarten)77363001755
Valk van der, N. (Niklas)86422712171
Veeger , L. (Loek)87411281374
Vissers , T. (Tim)88328130
Vliembergen van, M.M.M. (Marina)80545081700
Vliembergen van, R.W.L. (Roland)79578182014
Vu Dac , H. (Hoang)85343500
Werkhoven van, K. (Kilian)8560838805
Winkel , P. (Peter)88331432144
Wolff , C. (Christoph)88196682019
Wouw van der, P. (Paul)83799321484
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NO00
Brouwers , E.A.A.S. (Eric)71524311994
Da Ces , P. (Philippe)82488231937
Daemen , J. (Jules)81726261701
Gendarme , J.P. (Pierre)84134931774
Herzet , S. (Serge)79895201756
Janssen , L.L.A. (Luc)71524201908
Kluten , R.G.J. (Roy)71529591806
Lauwaet , S. (Stephan)82665331774
Mergelsberg , P.H.H. (Peter)67419221798
Senden , H.C.P.J. (Huub)62099401806
Zink , R.L.A. (Rob)69421771719
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ackermans , E. (Evan)8730513928
Bellefroid , Y.A.I. (Yvonne)74573291368
Bokern , P. (Paul)81119611712
Brink van de, F.J. (Freek)60351611781
Broers , J. (Jos)78043131430
Brouwers , E.A.A.S. (Eric)71524311994
Bruin de, J. (Joost)84304441829
Curfs , L. (Leon)65894731644
Da Ces , P. (Philippe)82488231937
Daemen , J. (Jules)81726261701
Daemen , J.P. (Jean-Paul)84998100
Dekens , J.T. (Joop)79182071577
Gendarme , J.P. (Pierre)84134931774
Godding , M.E.S. (Mick)83658521748
Helmond , F.A. (Frans)61963881982
Hendriks , M. (Michiel)87609721680
Herrigers , C. (Cris)82900950
Herzet , S. (Serge)79895201756
Hoed den, W. (Wim)72204661651
Janssen , L.L.A. (Luc)71524201908
Janssen , R.J.C. (Rob)73409711421
Katoen , T. (Tom)87831480
Kluten , R.G.J. (Roy)71529591806
Koehorst , A.M. (André)83187501586
Koolen , T. (Tom)85645781332
Lauwaet , S. (Stephan)82665331774
Lemmens , P.J.M. (Paul)82905021597
Lemmerlijn , J.M.C.J. (John)75887461568
Leunissen , J. (Jo)84958500
Linschoten , A. (Astrid)8605674927
Maijer , W.J.A. (Wiel)81895991341
Meijs , M. (Marielle)60179681634
Mergelsberg , P.H.H. (Peter)67419221798
Muurmans , P. (Philippe)84528951423
Nauts , P. (Patrick)86421391978
Peek , M.B.M. (Maurice)75889552404
Rouschop , J.F.A.M. (Johan)73763691609
Rozenboom , I. (Indy)88436700
Senden , H.C.P.J. (Huub)62099401806
Smeets , W. (Wouter)80485681817
Smit , F. (Frank)81521771586
Snoeck , R.S.J. (René)75887571958
Spee , J. (Jean)88065341658
Spronck , X. (Xander)87305240
Werts , F. (Frits)74561851648
Zink , R.L.A. (Rob)69421771719
Niet opgekomen00000