Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Dael van, S. (San)84938151186
Ekker , L.M. (Laurens)84851141678
Friesen , M. (Manfred)70565771333
Have ten, D. (Dimitri)84539951661
Hoogendoorn , L. (Lucas)85742691016
Jansen , T. (Thomas)85455151359
Kuntzelaers , P. (Piet)70569071423
Nieczyporowski , M. (Miki)83252951707
Oosterbaan , G. (Gerben)71472171351
Schrijver , L. (Levi)85360660
Vorstermans , N. (Nouri)84365821312
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Friesen , M. (Manfred)70565771333
Kuntzelaers , P. (Piet)70569071423
Jansen , T. (Thomas)85455151359
Oosterbaan , G. (Gerben)71472171351
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ammi , H. (Hamza)86654590
Anders , H. (Hartmut)82381201644
Backes , T. (Tom)87148600
Biener , T. (Thomas)87597181617
Bitter de, J. (Justin)87409300
Boogaard van de, H. (Hay)86303361443
Bovenkamp , M. (Melissa)87431080
Chau , K. (Kevin)86053990
Dael van, J. (Juul)87597070
Dael van, S. (San)84938151186
Dael van, S. (Siem)83836392275
Derksen , R.K.H. (Reinier)88383570
Dijl van, H. (Hans)78332320
Ekker , A.B. (Arnoud)85520271741
Ekker , J. (Joshua)85451521475
Ekker , L.M. (Laurens)84851141678
Ekker , M. (Maxim)85451410
Engbrocks , W. (Wim)70565331353
Friesen , M. (Manfred)70565771333
Gerven van, J. (Jim)87961940
Giesen , A. (Alexandra)88319770
Have ten, D. (Dimitri)84539951661
Hermans , C. (Clim)87408970
Hermans , E. (Eli)87409080
Hermans , T. (Tristan)87431410
Hoeben , C.H.P. (Christiaan)72921201624
Hoeben , P.L.J. (Piet)70565441525
Hoogenboom , D. (Daniel)87409520
Hoogendoorn , L. (Lucas)85742691016
Hovens , G. (Geert)70565551904
Jansen , T. (Thomas)85455151359
Kleinhans , E. (Ethan)87409740
Knapen , J. (Jason)86053881341
Kuntzelaers , P. (Piet)70569071423
Laak op de, J.H.A. (Jan)62036041633
Lammes , P.M. (Pim)83422021613
Leenders , P. (Piet)67646371467
Leipsig van, G. (Ger)72535651524
Mamund , A.R. (Abdul Rauof)82115001234
Mewiss , S. (Sven)86846540
Nieczyporowski , M. (Miki)83252951707
Nieuwenborg van, A.M.B. (Alwin)73948380
Nieuwenborg van, H.F.L. (Henk)74057610
Oosterbaan , G. (Gerben)71472171351
Reints , M. (Milan)87086450
Rievers , J. (Jos)73597261957
Rijnders , J. (Joey)87596961668
Rijvers , M. (Mike)74794280
Riupassa , J. (Joshua)87962270
Schouenberg , N. (Noach)87409410
Schrijver , L. (Levi)85360660
Schuurmans , J.P.M. (Han)72534771823
Sekandari , S.O. (Shafiq Olia)86809251497
Slegers , V. (Vladimir)87141670
Slijfer , H. (Hans)79577630
Timmermans , R.M.G. (Rob)70565221270
Veld in 't, G.A. (Gerard)76996591608
Vergeest , D. (David)87733031904
Vorstermans , N. (Nouri)84365821312
Warmerdam , M. (Max)84133832470
Wijnands , F. (Frank)74794391581
Wijnands , J. (Jeu)77355521375
Wuts , H.M.J.G. (Harry)69628461151
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NO00
Bruinen , J. (Jolijn)84738390
Bruinen , T. (Tijs)85633680
Havenaar , N. (Nico)7927645931
Hermans , M. (Marc)8445657966
Manukjan , G. (Greg)85593971532
Montforts , A.B. (Ton)80102881575
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Manukjan , G. (Greg)85593971532
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akker van den, J.J. (Jack)86500151287
Arts , E. (Eline)87610050
Berendhuysen , L. (Loris)87798480
Bischoff , G. (Gerard)71433121869
Bors , C.N. (Charles)87875371343
Brug van, R. (Rolf)71652021832
Bruinen , J. (Jolijn)84738390
Bruinen , T. (Tijs)85633680
Buchholtz , L.J.J. (Loek)84901851179
Caessens , L.J.M. (Leo)70857601824
Caessens , R.P.J. (Rob)72576242238
Castenmiller , W.A.M. (Wim)59499221424
Chappin , R.V.H. (Rene)75523471616
Cornelissen , Y.M. (Yannick)87698050
Cornet , L. (Luc)80544531654
Custers , J. (Jeroen)87939720
Eummelen , J.J.V.F. (João)85893830
Eussen , L.G.C. (Lucas)87609940
Gerards , A.M.H. (Bert)87162021406
Graff , L. (Leon)73730691799
Graff , M. (Marcel)61087731879
Haaf ten, B.G.H. (Bram)77811691526
Hassel van, C.A.M. (René)73555242081
Havenaar , N. (Nico)7927645931
Haverkamp , B. (Benjamin)88380930
Hermans , M. (Marc)8445657966
Huiveneers , J.M.W.H. (Jonne)87019570
Janssen , B.J.M.Y. (Bart)88134530
Kan van, J.H.G. (Jean)67213521871
Kazerooni , S. (Shahryar)88439120
Kraus , M.A. (Marc)64146611829
Langen , P.H.M. (Pascal)88250360
Lenaerts , L. (Lennert)83468662387
Li , K.K. (Kuo Kuo)88434280
Lovasz , J. (Jip)83493961260
Maessen , R. (Roy)82609121754
Manukjan , G. (Greg)85593971532
Mücher , L.M.A. (Leonhard)87493560
Meijer , L.C.L. (Leo)87084030
Mengerink , Y. (Ynze)73741362083
Miesen , F. (Fabian)79184822228
Mikkers , P.J.A.M. (Peter)72758071511
Mon de, G. (Gino)81977061903
Montforts , A.B. (Ton)80102881575
Notten , R. (Robin)82776101411
Rademakers , J. (Joep)88362890
Rademakers , K. (Kian)87638650
Raven , G.J.G. (Truus)83088280
Schilperoort , J. (Jeroen)76689361932
Schlösser , S. (Sam)87019350
Simenon , J. (Jozef)78890352219
Simenon , S. (Stefan)72205762061
Sirre , T. (Thomas)85657330
Smael , G.C.M. (Giel)84964000
Smael , J.P.E. (Jos)85513890
Spronkmans , S. (Stefan)79184712074
Vaassen , J.M. (Jack)70857491999
Verschuren , R.L.P.H. (Roger)79966811297
Visschers , M.J.H.M.N. (Martijn)79596770
Wallekers , W.F. (Willem)66205811657
Wijnhoven , H. (Hans)75748971941
Niet opgekomen00000